O nas

Nasza firma istnieje na rynku florystycznym od 1989 r. onas-(4).jpgPosiadamy ogromne doświadczenie w tej branży, gwarantując Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.
Do naszej pracy podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby zdobyć zaufanie i zadowolenie naszych kontrahentów. Każdy klient traktowany jest przez nas indywidualnie, a nasza oferta jest specjalnie dostosowywana do jego wymagań. Współpracujemy również z kwiaciarnią internetową e-kwiaty.pl, dzięki której mają Państwo możliwość skorzystania z naszych usług przez całą dobę, z dowolnego miejsca na świecie.
Tworzymy niepowtarzalne kompozycje kwiatowe, opierając się na najnowszych trendach. Nie ograniczamy jednak swojej działalności wyłącznie do jednej dziedziny. Oferujemy Państwu również bogaty wybór roślin doniczkowych, upominków, artykułów dekoracyjnych, ceramiki oraz szkła. Ponadto, aby sprostać potrzebom dynamicznie rozwijającego się, współczesnego rynku florystycznego i kwiaciarskiego, nieustannie podnosimy kwalifikacje naszego kreatywnego zespołu.
Zatrudniamy prawdziwych profesjonalistów, którzy, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, potrafią wyczarować piękno z każdej rośliny. Dzięki udziałom w rozmaitych szkolenia florystycznych, nieustannie zgłębiamy tajniki swojego zawodu.
Oferujemy Państwu bogaty wachlarz usług florystycznych oraz fachowe porady wykwalifikowanego i doświadczonego personelu, który z chęcią odpowie na Państwa wszystkie pytania.

 

Godziny otwarcia
Pon - Sob 8 - 20
Niedziela 9 - 17

Jeśli potrzebujesz fachowej porady, proszę zadzwoń
61 28 33 871
Copyright © 2010 Kwiaciarnia Grześkowiak
Wszystkie prawa zastrzeżone

Wykonanie ACTIVEDATA strony internetowe
Powered by Kentico CMS for ASP.net