Tu jesteś: Oferta > Florystyka ślubna

Florystyka ślubna

Ślub jest jednym z najważniejszych dni w naszym życiu. Dlatego bardzo ważne jest, aby w tym szczególnym dniu zadbać o najdrobniejsze szczegóły. W ferworze przygotowań na pewno zainteresują Państwa nasze:

Bukiety ślubne
Wykonujemy profesjonalne bukiety – od najprostszych, klasycznych, do ekstrawaganckich i nowoczesnych. Każda nasza kompozycja wykonana jest z największą starannością i precyzją, co zapewnia jej wyjątkową stabilność. Bukiety ślubne zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań Pary Młodej.
 

slubne11.jpg 

Dekoracja kościoła
Oferujemy Państwu niepowtarzalną dekorację ślubną kościoła, na którą składają się m.in. dekoracje krzeseł, ławek i klęcznika oraz przyozdobienie świątyni kwiatami.
 

slubne22-(1).jpg
 

Dekoracja samochodu
W naszej ofercie, przygotowanej na ten wyjątkowy dzień, jest również dekoracja samochodu. Stworzymy dla Państwa piękną i stabilną kompozycję, która zachwyci niejednego gościa weselnego i sprawi, że Państwa samochód będzie wyglądał nadzwyczajnie. 

slubne33.jpg     slubne44.jpg


Nasze usługi przygotowane dla Państwa na ten wyjątkowy dzień, podkreślą jego uroczysty nastrój i sprawią, że będzie on niepowtarzalnym i niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich jego uczestników.

Godziny otwarcia
Pon - Sob 8 - 20
Niedziela 9 - 17

Jeśli potrzebujesz fachowej porady, proszę zadzwoń
61 28 33 871
Copyright © 2010 Kwiaciarnia Grześkowiak
Wszystkie prawa zastrzeżone

Wykonanie ACTIVEDATA strony internetowe
Powered by Kentico CMS for ASP.net