Tu jesteś: Oferta > Florystyka pogrzebowa

Florystyka pogrzebowa

Kwiaty towarzyszą nam przez całe życie, w najważniejszych jego chwilach. Pozwalają nam wyrazić wiele emocji i uczuć. Oferujemy Państwu bogatą ofertę florystyki pogrzebowej. W tych ciężkich chwilach przygotujemy dla Państwa wyjątkowe kompozycje, które pomogą wyrazić swoją tęsknotę za bliską osobą. Dowozimy również nasze wieńce i wiązanki pod wskazany adres do Kościoła, Kaplicy i na cmentarz.


W skład wyjątkowych kompozycji, przygotowanych na tę smutną okazję, wchodzą:

Wieniec pogrzebowy
W tych trudnych chwilach, staramy się Państwu dyskretnie pomóc, oferując piękne wieńce pogrzebowe. Wykonujemy je, dopasowując do indywidualnych wymagań klientów - wykorzystując żywe drzewa iglaste lub ich sztuczne odpowiedniki. Wieńce przygotowane tę smutną okazję, opatrujemy szarfą ze stosownym napisem, wybranym przez naszego klienta.

 
pogrzebowe1-(2).jpg   pogrzebowe2-(2).jpg

Wiązanka pogrzebowa i bukiet pogrzebowy
Oferujemy wiązanki i bukiety pogrzebowe, przygotowane specjalnie na tę smutną okazję ostatniego pożegnania. Nasze kompozycje wykonane są z największą precyzją i starannością, co zapewnia im wyjątkową stabilność.


Kompozycja na trumnę

Oprócz wieńców i wiązanek, pomożemy Państwu dobrać dekorację na trumnę. Wykonujemy zarówno tradycyjne kompozycje, jak i unikalne projekty na florecie.

pogrzebowe3.jpg


Kompozycja na urnę

W naszej ofercie znajdą Państwo również kompozycje kwiatowe na urnę oraz wianuszki pod urnę. W zależności od wymagań klienta - wykonane są one z kwiatów żywych lub sztucznych.

Godziny otwarcia
Pon - Sob 8 - 20
Niedziela 9 - 17

Jeśli potrzebujesz fachowej porady, proszę zadzwoń
61 28 33 871
Copyright © 2010 Kwiaciarnia Grześkowiak
Wszystkie prawa zastrzeżone

Wykonanie ACTIVEDATA strony internetowe
Powered by Kentico CMS for ASP.net